שיעורים פרטיים ברשת עם מורים אמיתיים חינם בחסות משרד החינוך

מה זה בכלל המקום הזה?

צריכים עזרה לפתור שיעורי בית? רוצים להתחזק בנושא מסוים לקראת מבחן רציני? הגעתם למקום הנכון! משרד החינוך חבר לחברת LNET וביחד יצרנו עבורכם את אתר המקפצה. באתר, תלמידים מכיתות ד' ועד יב' יכולים ללמוד עם המורה שהם רוצים, בכל שעה שנוחה ובלי לצאת מהבית. והכי חשוב – בלי לשלם בכלל!

מה, ממש לומדים? כמו בשיעור פרטי "רגיל"?

ממש ככה. המורה אמיתי, והכיתה וירטואלית: אתם מהבית שלכם, המורה מהבית שלו, ובאמצע מחשב מחבר. כמו בכל שיעור פרטי רגיל - תוכלו לשאול שאלות (באמצעות מיקרופון או צ'אט), להיעזר בלוח שבו תוכלו להציג ולראות גרפים, תרשימים וטבלאות. המורה ילמד אתכם ויוודא שבאמת הבנתם.

ואיך אנחנו יודעים
שהמורים שלנו איכותיים?

כי כולם עברו סינון והכשרה, ובעיקר כי התלמידים שלנו מדרגים אותם לאחר השיעור. הדירוג מצטבר לאורך זמן, ובהזמנת השיעור תוכלו לראות את הדירוג של המורים השונים ולבחור מורה בהתאם.

אז איך מתחילים?

היכנסו למערכת עם סיסמת משרד החינוך האישית שלכם (אם אין לכם את הסיסמה, לחצו כאן).
הכניסה למערכת אפשרית מכל מכשיר חכם (סלולרי, מחשב או טאבלט). בחרו מורה, יום ושעה, וכשמועד השיעור יגיע - היכנסו מהמחשב או מהטאבלט כדי שתוכלו לראות היטב את חומר השיעור בכיתה הוירטואלית.

סוגי השיעורים שלנו:

שיעור פרטי

ממש כמו שיעור פרטי אחר - 50 דקות עם מורה איכותי, רק בלי לצאת מהבית ובלי לשלם.

ואיך אנחנו יודעים שהמורים שלנו איכותיים?

כי כולם עברו סינון והכשרה. ובעיקר כי התלמידים שלנו מדרגים אותם לאחר השיעור. הדירוג מצטבר לאורך זמן, כך שבעת הזמנת שיעור תוכלו לראות את הדירוג של המורים השונים ולבחור בהתאם.

לאחר שתזמינו לכם את השיעור באמצעות מנוע החיפוש שלנו, תיפגשו עם המורה ב"כיתה וירטואלית", באמצעות המחשב. בכיתה תוכלו להעלות קבצים, לשוחח במיקרופון ולהתכתב בצ'אט.

שיעור קבוצתי

שיעור קבוצתי מתקיים ב"כיתה וירטואלית" שבעזרתה תוכלו לשאול שאלות במיקרופון או בצ'אט, להעלות קבצים, צילומי מסך ועוד.

ניתן להירשם לשיעור קבוצתי עד 10 דקות לפני תחילתו. מומלץ ורצוי להזמין חברים נוספים לשיעור הקבוצתי שהזמנתם, והם יוכלו להתחבר מהבית שלהם לשיעור.

מורה עכשיו

נכנסים לשירות "מורה עכשיו ", ובלי הזמנה מראש, מורה יעזור לכם לענות על השאלה.

בשעות שבהן השירות פעיל, בעמוד הבית יופיעו קוביות "מורה עכשיו". לאחר שתקליקו על קוביית הנושא שבו אתם צריכים עזרה תועברו לחדר "ההמתנה בתור". ברגע שאחד המורים יתפנה, תפגשו אותו ב"כיתה הוירטואלית".

השימוש בשירות זה הוא ללא הגבלה.

שיעור עם החבר'ה

אוהבים ללמוד עם החברים הטובים? הזמינו אותם להצטרף לשיעור שלכם בנושא שאתם בוחרים.

מזמינים שיעור פרטי, בסוף ההזמנה תוכלו לצרף חברים ע"י לחיצה על כפתור צרף חברים וההזמנה להצטרף לשיעור תשלח אליהם בסמס או במייל. כל אחד מהם יצטרך להתחבר למערכת ולהשלים את הזמנת השיעור.