שיעורים פרטיים ברשת עם מורים אמיתיים חינם בחסות משרד החינוך

מה זה בכלל המקום הזה?

צריכים עזרה בלימודים? רוצים להתחזק בנושא מסוים לקראת מבחן רציני? הגעתם למקום הנכון! משרד החינוך חבר לחברת LNET וביחד יצרנו עבורכם את אתר המקפצה. באתר, תלמידים מכיתות א' ועד י"ב יכולים ללמוד עם המורה שהם רוצים, בכל שעה שנוחה ובלי לצאת מהבית. והכי חשוב – בלי לשלם בכלל!

מה, ממש לומדים? כמו בשיעור "רגיל"?

ממש ככה. המורה אמיתי, והכיתה וירטואלית: אתם מהבית שלכם, המורה מהבית שלו, ובאמצע מחשב מחבר. כמו בכל שיעור תוכלו לשאול שאלות (באמצעות מיקרופון או צ'אט), להיעזר בלוח שבו תוכלו להציג ולראות גרפים, תרשימים וטבלאות. המורה ילמד אתכם ויוודא שבאמת הבנתם.

ואיך אנחנו יודעים
שהמורים שלנו איכותיים?

כי כולם עברו סינון והכשרה, ובעיקר כי התלמידים שלנו מדרגים אותם לאחר השיעור. הדירוג מצטבר לאורך זמן, ובהזמנת השיעור תוכלו לראות את הדירוג של המורים השונים ולבחור מורה בהתאם.

אז איך מתחילים?

היכנסו למערכת עם סיסמת תלמיד/ה של משרד החינוך (אם אין לכם את הסיסמה לחצו כאן).
הכניסה למערכת אפשרית מכל מכשיר חכם (סלולרי, מחשב או טאבלט). בחרו מורה, יום ושעה, וכשמועד השיעור יגיע - היכנסו מהמחשב או מהטאבלט כדי שתוכלו לראות היטב את חומר השיעור בכיתה הוירטואלית.

סוגי השיעורים שלנו:

שיעור קבוצתי

שיעור קבוצתי מתקיים ב"כיתה וירטואלית" שבעזרתה תוכלו לשאול שאלות במיקרופון או בצ'אט, להעלות קבצים, צילומי מסך ועוד.

ניתן להירשם לשיעור קבוצתי עד 5 דקות לפני תחילתו. מומלץ ורצוי להזמין חברים נוספים לשיעור הקבוצתי שהזמנתם, והם יוכלו להתחבר מהבית שלהם לשיעור.

מורה עכשיו

נתקלתם בתרגיל שלא הצלחתם לפתור לבד? יש לכם שאלה למורה?

היכנסו לשירות "מורה עכשיו", ללא צורך בהזמנה מראש ותוכלו לקבל סיוע ממורה למשך 15 דקות. בשעות שבהן השירות פעיל, תופיע בעמוד הבית קובית "מורה עכשיו".

לאחר שתקליקו עליה, יש לבחור את המקצוע בו תרצו לקבל עזרה ואז תועברו לחדר "ההמתנה בתור".

ברגע שאחד מהמורים שלנו יתפנה, תפגשו אותו ב"כיתה הווירטואלית.

שיעור עם החבר'ה

רוצים ללמוד יחד עם חברים? הזמינו אותם להצטרף לשיעור קבוצתי בנושא שאתם בוחרים.

בסוף ההזמנה תוכלו לצרף חברים ע"י לחיצה על כפתור "הזמן חברים" וההזמנה להצטרף לשיעור תשלח אליהם בסמס או במייל. לאחר מכן, בם יצטרכו להתחבר למערכת ולהשלים את הזמנת השיעור.